Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/library/libraries/localization/pomo/plural-forms.php on line 224
Czy warto kupić sobie prześcieradło z gumką

Prześcieradło z gumką. Czy warto je mieć?

Prześcieradło jest bardzo ważną częścią kompletu pościeli, w której śpimy. Chyba każdy z nas wie, jak niefortunnie pozaginane prześcieradło może niekorzystnie wpłynąć na sen. Niewygodna „górka” pod ręką czy plecami sprawia, że budzimy się co chwilę zastanawiając się, czy po raz kolejny spróbować zasnąć, czy może wstać i od nowa pościelić łóżko. To duży problem zwłaszcza dla osób, które kręcą się przez sen.

Zawsze na miejscu

Rozwiązaniem problemu jest zakup prześcieradła z gumką. Każdy szanujący się producent prześcieradeł ma je w swojej ofercie. Prześcieradło z gumką zahacza( podwija się / zakłada pod rogi materaca) się o rogi materaca, dzięki czemu zawsze zostaje na swoim miejscu. Na rynku jest ogromny wybór tego typu prześcieradeł: zarówno jeśli chodzi o materiał, z którego są zrobione, a także jeśli chodzi o paletę barwPrześcieradło z gumką jest po prostu wygodne w użytkowaniu – nie trzeba go poprawiać. Jest też idealne dla osób, które lubią… podjadać wieczorem w łóżku. Jest to drobna przyjemność, jednak okruchy na prześcieradle, które po niej zostają doprowadzają do szewskiej pasji. O wiele wygodniej strzepuje się je z gładkiego, naciągniętego prześcieradła, które pozostaje na sowim miejscu, niż z jego tradycyjnej wersji, która przesuwa się pod każdym ruchem dłoni.

Rozmiary

Prześcieradła z gumką są produkowane zazwyczaj w wymiarach takich, jakie pasują do najbardziej popularnych rozmiarów materacy. Dlatego właściciele zwykłych łóżek nie powinni mieć  problemów z ich dopasowaniem. W naszej ofercie mogą państwo wybierać spośród palety 26 kolorów , oraz w rozmiarach od 60×120 kończąc na 220×200. Dzięki 20 cm zakładce nasze prześcieradła pasują na 97% materacy , łóżek. Wychodząc na przeciw potrzebom państwa którzy posiadają niestandardowy wymiar łóżka na indywidualne zamówienie uszyjemy prześcieradło pod podany wymiar.  Można z powodzeniem znaleźć prześcieradło na łoże małżeńskie jak i na łózko dziecka. Dla zwolenników tradycyjnych prześcieradeł bez gumki również przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Wybór rozmiaru , palety 26 kolorów oraz dzianiny z którego jest wykonane zaczynając od 100% bawełny, kory , flaneli , bawełny satynowej.Więcej problemów sprawia dopasowanie prześcieradła z gumką do wszelkiego typu rozkładanych sof czy foteli. Niektóre z nich mają mocno zabudowane rogi materaca, na których nie da się zaczepić gumki. W tym wypadku śpiącym na nich osobom nie pozostaje nic innego jak korzystanie ze zwykłego prześcieradła i cierpliwe poprawianie go co noc.

Leave a Reply